Ben je op zoek naar een gezellige woning in een doodlopende straat op een steenworp van het centrum van Lebbeke? GEVONDEN!!!
De woning kenmerkt op de benedenverdieping de inkomhal, de keuken (vaatwasser, inductiekookplaat, dampkap, koelkast en dubbele spoelbak), de lichtrijke woonkamer met gezelligheid van een pelletkachel en de badkamer met enkele wastafel in meubel, toilet en ligbad met extra sproeikop.
Op de eerste verdieping zijn er 3 slaapkamers waarvan 1 met een extra dressing aanwezig.
Verder is de woning volledig onderkelderd en is hier ook een garage in aanwezig.
Op de oprit is er parkeerplaats voor 3 auto's en elke zonnestraal kan meegenomen worden in de goed georiënteerde voortuin.
TROEVEN IN EEN NOTENDOP:
- uitstekende locatie!
- Nieuwe CV ketel!
- Parkeermogelijkheden!
- Zonnige voortuin!
- Rolluiken aanwezig!
Meer informatie/een bezoek? Maak eenvoudig jouw afspraak op WWW.WOONVAST.BE of contacteer Jonas op 0468 19 11 62 of via jonas@woonvast.be
| Adres: | Veldekensstraat 14 Lebbeke |
| Referentie: | TK/2026/049 |
| Vraagprijs: | € 285.000/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 248 m² |
| Perceelbreedte: | 16 m |
| Perceeldiepte: | 15 m |
| Bebouwde opp.: | 67 m² |
| Bewoonbare opp.: | 135 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1952 |
| Algemene staat: | Op te frissen |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | 67 m² |
| Garage: | 1 |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 555 |
| Kadastrale benaming: | 42011 LEBBEKE |
| Kadastrale Nummers: | 863 V/2P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 248 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20210621-0002431720-RES-2 |
| Totaal verbruik: | 632,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 21/06/2031 |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Onroerend erfgoed: | Ja |
| Informatieplicht overstromingsgevaar: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |