U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Contacteer ons

Indien je vragen hebt (over jouw eigendom, over een eigendom uit ons portfolio, ...), stel ze en wij geven jou zo spoedig mogelijk antwoord.

Gelieve alle velden zo volledig mogelijk in te vullen, dan kunnen wij je zo goed mogelijk verderhelpen.


U moet akkoord gaan met het privacybeleid van deze website
* Verplicht in te vullen

Woonvast Waasmunster

Grote Baan 137/001
9250 Waasmunster
tel: 03 23 23 140

BE 0770.341.930
welkom@woonvast.be

 

Woonvast Opwijk

Kloosterstraat 5
1745 Opwijk
tel: 052 77 00 54

BE 1002.832.916
opwijk@woonvast.be

 

Openingsuren

Maandag : op afspraak
Dinsdag : op afspraak
Woensdag : op afspraak
Donderdag : op afspraak
Vrijdag : op afspraak

 

BIV nummers 512.881, 512.891, 514.213
Ondernemingsnummer BTW-BE 0770.341.930
Vastgoedmakelaar-bemiddelaar België Toezichthoudende autoriteit: Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars, Luxemburgstraat 16 B te 1000 Brussel - Onderworpen aan de deontologische code van het BIV - Lid BIV

Het Woonvast Team

Ons team staat steeds paraat!

Jonas Ravijts

Jonas Ravijts

Bestuurder - BIV 512.881
Schatter-Expert - VLABEL 005248408201
Energiedeskundige Type A - EP18248

0468 19 11 62 
\ jonas@woonvast.be
Sam Van den Broeck

Sam Van den Broeck

Bestuurder - BIV 512.891
Schatter-Expert - VLABEL 005246019371


0475 22 23 22 
\ sam@woonvast.be
Indie De Cock

Indie De Cock

Vastgoedmakelaar-stagiair - BIV 517.009

0470 06 89 23
\ indie@woonvast.be

Kyan De Rijcke

Vastgoedmakelaar-stagiair - BIV 517.014

0470 35 32 06
\ kyan@woonvast.be

Arno Vandevelde

Bestuurder - BIV 514.213

0478 44 20 90
\ arno@woonvast.be
Terug naar boven
Sluit menu Woonvast