Ontdek dit instapklaar appartement (2006) met garage* en zeer goede EPC, gelegen in hartje Zele!
Het appartement is gelegen op de tweede verdieping en kenmerkt de inkomhal, een lichtrijke woonkamer met eerste balkon, een open keuken, aparte WC, een ruime badkamer (douche en dubbele lavabo) en twee slaapkamers waarvan één ideaal is als bureau, dressing of kleinere slaapkamer.
Het appartement beschikt nog over een tweede terras achteraan.
*Parkeren kan eenvoudig achter het gebouw. De aparte garage is verplicht bij te kopen met vraagprijs 25.000 EUR.
TROEVEN IN EEN NOTENDOP:
- Lift aanwezig;
- Centrumligging;
- Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer;
- Energiezuinig;
- Kan ook dienst doen als investering;
- Instapklaar;
- 2 terrassen.
Meer informatie of een bezoek? Contacteer Kyan via 0470/35.32.06 of via kyan@woonvast.be
| Adres: | Kouterstraat 39/5 Zele |
| Referentie: | TK/2026/041 |
| Vraagprijs: | € 274.000/totaal |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2006 |
| Renovatiejaar: | 2006 |
| Op verdieping: | 2 |
| Kamers: | 2 |
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Individueel, Aardgas |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Domotica: | Ja |
| Kadastrale benaming: | Appartement |
| Totaal verbruik: | 103,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Energie Prestatie Certificaat: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |