Ontdek deze statige laagbouwwoning op een perceel van 722 m², gelegen op een uitstekende locatie in Zele!
Bij het betreden van de woning komt u terecht in de ruime inkomhal, voorzien van een gastentoilet. Hier bevindt zich tevens de vaste trap naar de ruime zolderverdieping, die de benedenverdieping overkoepelt, waar extra kamers of bijkomende woonruimtes kunnen gecreëerd worden.
Verder beschikt de woning op het gelijkvloers over een aangename leefruimte met veel natuurlijke lichtinval, aansluitend op de ruime keuken. Daarnaast zijn er drie volwaardige slaapkamers, een praktische berging en een badkamer uitgerust met een tweede toilet, lavabo en een douche- in bad.
Een extra troef is de inpandige garage met aansluitende wasruimte. Tot rust komen kan in de gezellige tuin!
Troeven in een notendop:
- Uitstekende ligging nabij scholen, winkels en openbaar vervoer;
- EPC C — geen renovatieverplichting;
- Uitbreidingsmogelijkheden op zolder, vaste trap reeds aanwezig;
- Mogelijkheid tot kangoeroewonen;
- Zeer stevige bouwstructuur;
Interesse of wenst u een bezoek?
Contacteer Kyan via 0470/35.32.06 of kyan@woonvast.be
| Adres: | Ommegangstraat 40 Zele |
| Referentie: | TK/2026/237 |
| Vraagprijs: | € 489.000/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 722 m² |
| Bewoonbare opp.: | 285 m² |
| Type constructie: | Beton |
| Bouwjaar: | 1976 |
| Kamers: | 3 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Zolder: | Ja |
| Wasplaats: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin kwaliteit: | Fraai aangelegd |
| Parking: | Ja |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Elektriciteit: | niet-conform |
| Verwarming: | Individueel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Individueel, Gas, Elektriciteit, Gasboiler, Elektrische boiler |
| Internet: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.435 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Oppervlakte: | 722 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260325-0003832671-RES-1 |
| Totaal verbruik: | 240,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | C |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Asbestattest: | Ja |
| Elektriciteitskeuring: | Ja |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |